Lida Siparişi

August 14, 2017 9:29 am Gönderen Yorum Bırakınız

Lida Nedir?

Lida uzun yıllardır satışı yapılan bitkisel destekli bir zayıflama ürünüdür. Geleneksel çin tıbbından esinlenerek içeriği zenginleştirilmiş ve kapsüller haline getirilmiş lida, Zayıflama hapı olarak piyasaya sürülmüştür. Aktif binlerce kullanıcısı bulunmaktadır.

Lida İle Kaç kilo Veririm?

Lida zayıflama hapı kullanıcılarının geri dönüşlerine bakılırsa, Ayda ortalama 4-12 arası kilo verebilirsiniz. Bu oran metabolizmaya ve dengeli kullanıma bağlı olarak değişmektedir.

Lida Nasıl Kullanılmalı?

Lida içerisinde 30 kapsül bulunmaktadır. Günde bir adet sabah kahvaltısından önce/sonra bol su ile kullanılır. Günde bir adet kapsülden fazla kullanım kalp ve tansiyon hastaları iin tehlikeli olabileceğinden önerilmemektedir.

Lida Yan Etkileri Neler?

Lida bitkisel içerikli bir ürün olduğundan resmi olarak kanıtlanmış bir yan etkisi bulunmamaktadır. Lakin kullanıcılardan aldığımız bilgilere göre lida;

Ağız kuruluğu

İştahsızlık

Kabız gibi sorunlara nadiren de olsa yol açmaktadır. Bu yan etkiler içerisinde ki ağız kuruluğu su kaybından dolayı ortaya çıkmaktadır. Yani kilo verimi sırasında beklenen bir yan etki. Bu sorunu bol su tüketerek çözebilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Gelir?

Saat 17:00 a kadar verilen siparişleriniz, büyük şehirlere bir sonra ki gün, Diğer illere ise maksimum 3 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Kategori:

Yazar Lida

Leave a Reply