Lida Zayıflama Hapı

Haziran 6, 2017 3:37 pm Gönderen 6 Yorum

LİDA İçeriği Nedir?

LİDA bitkisel bir zayıflama ürünüdür. Bu hapın içeriğinde garcinia combogia,  evening primerose oil, eucalyptus (okaliptus), alpinia galanga (havlıcan), chicory herb (hindiba), cinnamon bark (tarçın ekstresi), cassia fistula (hıyarşembe, Hint hıyarı) ve plantain (muz) bitkileri yer alır.

Bu ürünü 10 kilodan az kilo problemi bulunan olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. LİDA zayıflama hapını on sekiz ila altmış yaş aralığında bulunan kişilerin kullanması uygun olmaktadır. Ürün kullanacak olan kişi bu yaş aralığının dışında ise LİDA zayıflama hapını kullanmaması gerekir. LİDA zayıflama hapını sağlıklı olduğu halde kilo veremeyen kişilerin kullanması gerekir. Bu yüzden kişinin LİDA zayıflama ürününü kullanarak kilo verecek kişinin en az 10 kilo fazlası olmalıdır. 10 kilodan daha az kilo problemi olan kişiler bu tür ürünleri kullanmadan kilo verebilirler.

LİDA Nasıl Kullanılır?

LİDA zayıflama hapıyla kısa sürede vücuttaki yağların erimesi mümkün olur. Bu bitkisel zayıflama hapını günde 1 kere defa bol suyla içmek gerekmektedir. Ürünü kullanırken sağlıklı beslenmeye de özen göstermek gerekir.

Bu bitkisel zayıflama hapını kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken konular vardır. Bunlardan en önemlisi kişinin hastalığının olmaması gerektiğidir. Aynı zamanda bu ürünü kullanacak olan kişinin tıbbi ilaç kullanmıyor olması gerekmektedir. LİDA zayıflama hapının sağlıklı etki etmesi adına bu konulara dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde bazı sağlık sorunları görülebilir. Bu yüzden ürünü tavsiye edildiği biçimde kullanmak gerekir. Bu zayıflama hapını kullanırken günde 2,5 – 3 litre su tüketimi yapmaya dikkat edilmelidir. Yeterli sıvı tüketimi önemli konular arasındadır.

LİDA zayıflama hapını kullananların spor yaparak daha kısa bir zamanda fazla kilolarından kurtulması mümkündür. Zayıflama hapını kullanırken yeterli su tüketmeye dikkat edilmesi gerekir. Yeterli sıvı tüketimi hem daha kolay kilo vermeyi sağlar hem de çeşitli hastalıkların engellenmesinde etkili olur. Ürünün sebep olabileceği komplikasyonların engellenmesi de mümkün olur. LİDA zayıflama hapını doğru kullanarak ayda 6 – 12 kilo vermek mümkün olmaktadır. Ürünün kullanıldığı sürecin daha etkili bir şekilde geçmesi için sağlıklı beslenmeye dikkat edilmelidir. Bu dönemde alkol tüketilmemesi gerektiği de bilinmelidir.

Etiketler: , ,

Kategori: ,

Yazar Lida

Bir Cevap Yazın

6 yorum

 • nslhn.kc@hotmail.com says:

  Canlı destek paneline ulaşamıyorum sipariş telefon numarasını yazar mısınız sipariş için görüşmek istiyorum

  • admin says:

   Merhaba tasarımımızda bir güncelleme gerçekleştirdik bu yüzden ulaşamadınız Neslihan hanım. Tekrar iletişime geçebilirsiniz.

 • Neslihan Koç says:

  Artık sipariş almıyor musunuz alıyorsanız nasıl oluyor bilgilendirme yazar mısınız lütfen

 • Neslihan Koç says:

  Hala sipariş paneli aktif değil buraya için iletişim nosunu yazar mısınız? 13 kilo verdim çift doz kullanarak 40 gün gibi bi sürede 🙂 şimdi devm etmek istiyorum ama acil ürün takviyesi lazım 🙂

 • Neslihan Koç says:

  İletişim no?

 • Neslihan Koç says:

  Bu çok saçma! Ben sitem in yeni halini kullanamıyorum diye sipariş veremiyorum ki bilir kaç kişi aynı şeyi yaşıyordur. Ne bu yani? Siparişe kapattınız da ben mi anlamadım anlamıyorum ki. Hayır yani bir iletişim nosunu bırakmak bu kadar zor olmasa gerek